Information about the website 3kinfotek.com.
We took the latest snapshot and metadata from this website at 2026-04-15 15:46:34.
Link to 3kinfotek.com ยท Shareable URL
This fetch appears to be an anti-bot/challenge response and may not contain full page content.
Signals: body_captcha
| Site title: | HOME - 3K Infotek |
|---|---|
| Site description: | |
| Site keywords: | No data |
| Thumbnail: |
|
| URL: | https://3kinfotek.com/ |
| HTTP status: | 200 |
| Primary IP: | 190.92.174.128 |
| HTTP server: | LiteSpeed |
| Redirect hops: | 0 |
| TTFB: | 1745 ms |
| Total load: | 1882 ms |
| TLS expiry: | 2026-06-28 11:54:00 |
| Robots status: | 200 |
| Canonical URL: | https://3kinfotek.com/ |
| Sitemap: | https://3kinfotek.com/sitemap_index.xml |
| Hreflang: | No data |
| OpenGraph title: | HOME - 3K Infotek |
| JS rendered title: | HOME - 3K Infotek |
| Tech detected: | wordpress |
| Security headers: | No data |
| Anti-bot detected: | Yes |
| Uptime trend (20): | No data |
| Whois: | Registrar: PDR Ltd. d/b/a PublicDomainRegistry.com | Expires: 2026-08-30T13:29:59Z | Domain: 3kinfotek.com | Source: rdap |